Apie įmonę  
     
 

RJ baltic siūlo patrauklius, tvirtus ir funkcionalius langus, atitinkančius šiuolaikinio šilto, saugaus, šviesaus ir estetiško būsto idėjas. Kokybiški plastikiniai langai – investicija, užtikrinanti namų jaukumą ir ramybę.

Plastikinių langų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, moderni įranga ir inovatyvūs techniniai sprendimai, leidžiantys pasiūlyti išrankiausio kliento lūkesčius atitinkančią produkciją. RJ baltic žymimi visame pasaulyje vertinamu CE kokybės ženklu. Nepriekaištingą kokybę užtikrina ir kokybės vadybos sistema ISO 9001, apibrėžianti langų projektavimą, gamybą, pardavimą ir techninio aptarnavimo procesus: langų montavimą bei priežiūrą.

RJ baltic siūlo išskirtinės kokybės produkciją ir teikia profesionalias langų įrengimo paslaugas. Įmonė, nuolatos investuojanti į gamybos technologijas ir darbuotojų mokymus, užsitarnavo patikimo ir visoje šalyje vertinamo gamintojo vardą. Svarbiausias RJ baltic tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės langus, atitinkančius visus Jūsų poreikius ir reikalavimus.

 
     
 
  UAB “RJ baltic”
Pušaloto g. 193,
LT-35100 Panevėžys

Tel.: (+370) 656 24302
El. paštas: rjbaltic@gmail.com